Drukarnia Białystok

Wydrukowane doświadczenie

Tryada-Druk to drukarnia mieszcząca się w Białymstoku. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, jakość naszych usług oraz konkurencyjna cena. Do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, ogromnym zaangażowaniem i pasją. Oferujemy druk cyfrowy, druk offsetowy, sitodruk, uszlachetnianie druku, usługi introligatorskie. 

Historia drukarni

Od pomysłu do profesjonalizmu

Firma powstała w 1991 roku w Białymstoku (początkowo pod nazwą Zakład poligraficzny Triada) z inicjatywy małżeństwa Gładkowskich – Henryki i Wiesława. Początki drukarni były trudne – jedna maszyna sitodrukowa i małe pomieszczenie produkcyjne. Jednak to nie powstrzymało ich przed dalszym rozwojem. Nowe wyzwania wymuszały również nowe rozwiązania. 

W rezultacie Tryada-Druk przeniosła się do niezależnej hali produkcyjnej przy ulicy Rycerskiej. To sprawiło, że na przestrzeni lat zakład poszerzył swój park maszynowy, co pozwoliło również rozbudować ofertę. Do wachlarzu usług trafiły wydruki offsetowe oraz uszlachetnianie, a z czasem pojawiła się możliwość świadczenia usług introligatorskich oraz druku cyfrowego.

Tryada-Druk to przede wszystkim firma rodzinna. Buduje ją już nie tylko małżeństwo, ale także ich dzieci – Adam i Magdalena. 

Co nas wyróżnia?

Jakość usług

Każde zamówienie jest dla nas "szyte na miarę". Dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.

Indywidualne podejście

Profesjonalna obsługa klienta to dla nas priorytet - nie tylko w bezpośrednim kontakcie, ale również w całym procesie realizacji projektu.

Szybkie terminy realizacji

Wiemy, że obecnie czas jest najcenniejszą walutą, dlatego dbamy o to, by nasi klienci mogli jak najszybciej zobaczyć efekty naszej pracy.

Konkurencyjna cena

Naszą misją od lat jest zapewnianie klientom wygórowanych jakościowo wydruków w przystępnej dla nich cenie - nie odwrotnie.

Od 30 lat na rynku

Podejmujemy nowe wyzwania

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług. Nasz doświadczony zespół zapewnia kompleksową obsługę, doradzając w wyborze odpowiednich technik druku, papieru, kolorów i wykończenia tak, aby osiągnąć oczekiwany efekt końcowy. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom.

Dodatkowe usługi

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się usługi takie jak:

Opinie naszych klientów

Scroll to Top